Archief april, 2010

Verslag: Witteveense Boys ‘87 2 – GKC 2

Het weerbericht stemde positief. De weergoden waren ons afgelopen zondag goed gezind. Met een aantal vaste krachten die ontbraken konden we zondag met 13 man aantreden tegen de nummer laatst. Bij aankomst zat de stemming er direct goed in, het leek in de kleedkamer meer op een piraten studio dan een voetbalkleedkamer.

De warming up werd in een klein kwartiertje afgewerkt en werd er afgetrapt op een zeer hobbelig en droog veld.

Witteveense Boys kwamen er in de eerste minuten een aantal keren gevaarlijk uit en door goed keeperswerk bleven we op 0-0. Ze hebben in het eerste kwartier zeken 2 zeer goede kansen gehad welke beide door Roelof werden gekeerd.

De eerste de beste aanval van GKC, lange bal vanaf het middenveld werd door Richard zeer goed binnengeschoten. Niet veel later was het Richard die na een zeer omslachtige en naar mijn inziens overdreven 1-2tje Erwin in stelling bracht. Erwin leek het scoren op de zondagochtend verleerd. Maar net als je alle vertrouwen in een spits kwijt bent trapt hij er weer eens raak. Dat was dus 0-2. Met deze stand gingen we de kleedkamer in.

Verder lezen »

Verslag: GKC E2 – Gieten E5

Zaterdag moesten we aantreden tegen Gieten en dit keer speelden we thuis.

Uit werd er met 7-5 verloren met een stand van 5-0 bij rust.

Ik heb deze wedstrijd vanuit het hard van het battlefield mee mogen maken omdat er een te kort aan scheidsrechters waren en ik dus nu met een fluitje in mijn hand tussen de beide partijen in stond.

Het was heel moeilijk voor mij om mijn mondje dicht te houden tijdens het spel maar dat was op sommige momenten ook niet nodig.

Langs de lijn hadden we Marian Beerta die haar oude vertrouwde rol heel goed oppakte als leidster.

Omdat we 2 toppers er niet bij hadden hebben we gebruik mogen maken van 2 hele goede dames van E1 (Maaike en Robin die ik bedanken wil voor hun inzet) zodat we het ploegje compleet hadden met een goede wissel.

Omdat het bij ons heel gewoon is om wakker te worden TIJDENS de wedstrijd kwamen we met 0-2 achter en gingen we met een tussen stand van 1-2 de kleedkamer in, en zoals gewoonlijk komen we er weer uit met een killers mentaliteit.

De 1-2 achterstand werd dan ook weer omgezet in een 3-2 overwinning waarvoor mijn respect mannen en dames!

Verder lezen »

Verslag: GKC 2 – Asser Boys 4

De zondag begon voor een aantal voetballende darters iets minder fris en fruitig dan gepland. Waren ze de avond ervoor nog druk in de weer om tegen en met de carnavalsvereniging een leuk en spannend potje te darten. Was het zondag morgen weer vroeg op om aan te treden tegen de jongens uit Assen. Ook wel de Asser Boys genoemd.

We keken vanaf een afstandje naar het veld en het leek er allemaal super strak bij te liggen. Maar we kwamen er in de warming up achter dat het veld wel erg hard, droog en op sommige plekken kaal was.

Dit probleem had onze tegenstander ook en we zullen dan ook niet het veld de schuld geven van de gemiste kansen. Want zo kunnen we de wedstrijd wel samenvatten. Een wedstrijd die eigenlijk wel een winnaar verdiende maar niet kreeg.

Verder lezen »

GKC promoveert naar 4e klasse!

GKC heeft door een 4-2 overwinning in en tegen Halen promotie naar de vierde klasse afgedwongen. Door de overwinning van dit weekend is het team van trainer Roeland Deuring zeker van een plekje bij de bovenste vier teams en dusĀ  een plekje in de vierde klasse. Een knappe prestatie van het team dat vorig seizoen nog in de zesde klasse speelde!

Verslag: GKC 2 – Achilles 1894 4

Het is alweer een tijdje geleden dat er een verslag is geschreven van een wedstrijd van het 2e elftal.

We hebben na de winterstop alweer een paar wedstrijden gespeeld maar konden deze niet in winst afsluiten. Afgelopen zondag mochten we weer thuis voetballen. Dit keer was Achilles 4 de tegenstander. De uitwedstrijd net voor de winterstop werd met 2-1 verloren we waren dus gewaarschuwd.

Om 9.40uur stonden we met z’n allen op het veld om aan de warming up te beginnen. De opstelling was in de kleedkamer al bekend gemaakt, dus toen de scheidsrechter het veld op kwam wist iedereen waar hij stond en wat er van hem werd verwacht.

Verder lezen »