Op woensdag 4 mei 2016, in de meivakantie, zal SJO ZVC ’14 op Sportpark “Hoogte der Heide” te Gasselte een promotiedag voetbal organiseren speciaal voor meiden. Het gaat hier om meiden in de leeftijdscategorie van 6 t/m 18 jaar. Voor een bedrag van €5,- kunnen de meiden voetballen van 09.30 uur tot ongeveer 15.00 uur. Hiervoor kunnen zij het volgende verwachten:

  • een clinic gegeven door professionele trainers
  • een toernooi samen met andere meiden
  • een goodiebag met allerlei informatie
  • een dag vol plezier.

Deze dag is niet alleen voor meiden die al voetballen, maar juist ook voor meiden die nog niet voetballen bij een vereniging. Lijkt het je leuk om mee te doen, geef je dan snel op!!!! We hebben plaats voor 150 deelnemers, vol = vol!!!!

Voor deze dag is het nodig om je in te schrijven. Dit kan via http://voetbaldagzvc14.jimdo.com. De inschrijving is pas definitief wanneer zowel het aanmeldformulier als de betaling binnen is. Hiervoor ontvangt u via de mail meer informatie over. Wanneer meer informatie bekend wordt over deze leuke en leerzame dag, krijgt u van ons meer te horen. Houd de website dus in de gaten!!!

  • Facebook
  • Twitter
  • NuJIJ
  • Digg
  • email
  • Reddit

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.