Voorzitter Otto Mulder 0623811353  
Bestuur Michel Martens 0651169120  
Penningmeester Niké Wieringh-Paternotte 06-31920582  
Wedstrijdsecretaris senioren Carel Bos 0657951885  
Commerciële zaken Gisa Oosting-Korthuis 0651435940  
Bestuur Hilda Niemeijer-Walburg 0653485768  
Beleidszaken Jeroen Keizer 0651436898  
Kantinebeheer Michel Martens 0651169120  
  Hilda Niemeijer-Walburg 0653485768  
Consul Aaldert Hendriks 0612420881  
Trainer selectie Emiel Jansen    
Trainer D Arian Hendriks 0636564182  
Trainer D Bjorn Schuiling 0611828434  
Trainer E Danny Kolp 0639765515  
Trainer F Peter de Vries 0622342888  
Verzorgster Kirsten Sterken    
Leider GKC 1 Harry Krol    
Leiders GKC 2 Ronald Bouwman 0646205992  
  Arend Braams 0622939569  
Leiders D Berend Haan 0599853205  
  Arian Hendriks 0636564182  
Leiders E Roy de Vrieze 0599565568  
  Patrick Niemeijer 0599585151  
Leiders F Wolter Woppenkamp 0629021872  
  Ferdy Geertsema 0599234121  
Trainer Kabouters      
Jeugdbestuur Arjan Luis (voorzitter) 0599512 292  
  Berend Haan 0599853205  
Redactie Vrije Schop Rika Alting    
Beheer/ontwikkeling website Bert Wilkens   info@vvgkc.nl
       

Sportpark Hoogte der Heide, Hoogte der Heide 73, Gasselte


Grotere kaart weergeven

Vragen? Vul dan dit contactformulier in!

Je naam (Verplicht)

Je e-mail (Verplicht)

Onderwerp

Je bericht

  • Facebook
  • Twitter
  • NuJIJ
  • Digg
  • email
  • Reddit