• GKC 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, RonaldTechnische stafHoofdcoach
    Hadderingh, JordiTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Laan, Martin van derTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 10:00SPW 3 - GKC 2Sportpark Noord
    8 mrt. 10:00GKC 2 - HSC 3Sportpark Hoogte Der Heide
    15 mrt. 10:00Gieten 6 - GKC 2Sportpark de Goorns
    22 mrt. 10:00GKC 2 - SVBC 4Sportpark Hoogte Der Heide
    29 mrt. 10:00GKC 2 - Valthermond 4Sportpark Hoogte Der Heide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 feb.Musselkanaal 4 - GKC 24 - 1
  • Poulestanden GKC 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gieten 522009456
    2LEO (Loon) 4210110553
    3GKC 22002414-100

    Poulestanden GKC 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Musselkanaal 41180342212124
    2SVBC 41072144212323
    3Valthermond 41071232221022
    4Buinen 21162325151020
    5Buinerveen 2115332228-618
    6Annen 5115152925416
    7Valther Boys 3115153028216
    8SPW 3114343627915
    9Gieten 6112271435-218
    10GKC 2111281742-255
    11HSC 3111191541-264
    12Asser Boys 3100134-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Almoes, StefTeamspeler
    Bokhorst, RamonTeamspeler
    Boontjes, ErwinTeamspeler
    Hadders, ErikTeamspelerVerdediger
    Martens, MichelTeamspeler
    Oostland, RobertTeamspeler
    Ossel, AndreTeamspeler
    Pang, MartijnTeamspeler
    Postema, HarmenTeamspeler
    Vries, Paul deTeamspeler
    Wegman, NielsTeamspeler
    Wieringh, RichardTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SPW 3

    VS

    GKC 2

    01 maart 202010:00 uur
    Sportpark Noord veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    GKC 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd