• GKC 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, RonaldTechnische stafHoofdcoach
    Hadderingh, JordiTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Laan, Martin van derTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:00Valther Boys 3 - GKC 2Sportpark Duurshof
    9 feb. 10:00GKC 2 - SVBC 4Sportpark Hoogte Der Heide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Annen 5 - GKC 25 - 0
  • Poulestanden GKC 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gieten 522009456
    2LEO (Loon) 4210110553
    3GKC 22002414-100

    Poulestanden GKC 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBC 41072144212323
    2Valthermond 41071232221022
    3Buinen 21061323131019
    4Musselkanaal 4960334201418
    5Annen 5105142721616
    6Buinerveen 2104331826-815
    7SPW 3104243425914
    8Valther Boys 3104152726113
    9GKC 291261435-215
    10Gieten 6101271032-225
    11HSC 3101181537-224
    12Asser Boys 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Almoes, StefTeamspeler
    Bokhorst, RamonTeamspeler
    Boontjes, ErwinTeamspeler
    Hadders, ErikTeamspelerVerdediger
    Martens, MichelTeamspeler
    Oostland, RobertTeamspeler
    Ossel, AndreTeamspeler
    Pang, MartijnTeamspeler
    Postema, HarmenTeamspeler
    Vries, Paul deTeamspeler
    Wegman, NielsTeamspeler
    Wieringh, RichardTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Valther Boys 3

    VS

    GKC 2

    02 februari 202010:00 uur
    Sportpark Duurshof veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    GKC 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd