• GKC 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, RonaldTechnische stafHoofdcoach
    Hadderingh, JordiTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Laan, Martin van derTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTBuinen 2 - GKC 2Sportpark De Woerd
    19 apr. 10:00GKC 2 - Musselkanaal 4Sportpark Hoogte Der Heide
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden GKC 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gieten 522009456
    2LEO (Loon) 4210110553
    3GKC 22002414-100

    Poulestanden GKC 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Musselkanaal 41290345212427
    2SVBC 41182147212626
    3Valthermond 4117133425922
    4Buinerveen 2126332530-521
    5Buinen 2126242518720
    6Valther Boys 3126153429519
    7Annen 5125253430417
    8SPW 3124353731615
    9GKC 2122282043-238
    10Gieten 6122281438-248
    11HSC 31211101644-284
    12Asser Boys 3201189-11
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Almoes, StefTeamspeler
    Bokhorst, RamonTeamspeler
    Boontjes, ErwinTeamspeler
    Hadders, ErikTeamspelerVerdediger
    Martens, MichelTeamspeler
    Oostland, RobertTeamspeler
    Ossel, AndreTeamspeler
    Pang, MartijnTeamspeler
    Postema, HarmenTeamspeler
    Vries, Paul deTeamspeler
    Wegman, NielsTeamspeler
    Wieringh, RichardTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    GKC 2

    VS

    Musselkanaal 4

    19 april 202010:00 uur
    Sportpark Hoogte Der Heide veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    GKC 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd