• GKC 35+1 vrijdag

  • GKC 35 +

    GKC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijerman, BartOverige stafTeammanager
    Heijerman, BartTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 19:30GKC 35+1 - Borger 35+1Sportpark Hoogte Der Heide
    18 sep. 20:30GKC 35+1 - EEC 35+1Sportpark Hoogte Der Heide
    18 sep. 21:00GKC 35+1 - Eext 35+1Sportpark Hoogte Der Heide
    18 sep. 21:30GKC 35+1 - Gieten 35+1Sportpark Hoogte Der Heide
    2 okt. 20:00GKC 35+1 - Borger 35+1Sportpark de Goorns
    2 okt. 20:30GKC 35+1 - Eext 35+1Sportpark de Goorns
    2 okt. 21:00GKC 35+1 - Gieten 35+1Sportpark de Goorns
    2 okt. 21:30GKC 35+1 - EEC 35+1Sportpark de Goorns
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden GKC 35+1 ( 1e klasse 56 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borger 35+100000000
    2EEC 35+100000000
    3Eext 35+100000000
    4Gieten 35+100000000
    5GKC 35+100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boontjes, ErwinTeamspelerAanvaller
    Hadders, ErikTeamspelerMiddenvelder
    Heijerman, BartTeamspeler
    Kop, DavyTeamspeler
    Kuipers, Roel-JanTeamspeler
    Laan, Martin van derTeamspeler
    Mulder, OttoTeamspeler
    Oosting, JarnoTeamspeler
    Oostland, RobertTeamspeler
    Ossel, AndreTeamspelerVerdediger
    Pepping, HarmenTeamspeler
    Pit, ArnoldTeamspeler
    Roda, RobertTeamspeler
    Schutrups, Alfredo AlexandroTeamspeler
    Steenbergen, GertjanTeamspeler
    Toebak, ThomasTeamspeler
    Wieringh, RichardTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    GKC 35+1

    VS

    Borger 35+1

    18 september 202619:30 uur
    Sportpark Hoogte Der Heide veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    GKC 35+1

    0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd